Захист права на маску
Контакти:
+38 096 338-65-75
Електрона адреса:
info@med-expert.com.ua

Захист права на маску

Ми ненавидимо носити маску на обличчі!
Звичайно, якщо це не костюмована вечірка або Венеціанський карнавал. Але ми також ненавидимо хворіти чи заражати інших будь-якою хворобою.
До сучасної пандемії жителі Японії часто одягали маску на обличчя. Зазвичай вони носили маски в громадських місцях, де у спільному просторі перебувало багато людей, наприклад, у потягах, автобусах або магазинах.
Носити маску - дуже позитивно і розважливо. Люди почуваються безпечніше, знаючи, що імовірно хворі вживають певних заходів, і не проти поділитися своїм простором з усіма. Японці носять маски, коли у них погане самопочуття, і коли хочуть запобігти зараженню інших.

В Японії працює ментальність групи.  
Громадяни завжди усвідомлюють, як саме вони поводяться і як їх вчинки впливають на інших.
На веб-сайті японського уряду згадується пандемія грипу 1918 року та як уроки цього досвіду застосовуються і при пандемії SARS-CoV-2. Носіння масок, безсумнівно, посприяло зниженню в Японії рівня захворюваності на SARS-CoV-2 порівняно із більшістю країн світу.

Щоб захистити інших, а також себе, в Японії прийнято носити маски під час відвідування лікарів чи лікарні, або коли люди кашляють з будь-якої іншої причини. Можливо, така вибаглива культура і дуже уважне ставлення до здоров’я, є причиною найдовшої на Землі середньої очікуваної тривалості життя японця чи японки!
Практику носіння маски використовують не лише японці. Багато людей у ​​Сінгапурі, Гонконгу та Тайвані почали носити маски з появою епідемії SARS-CoV-1. В Азії використання масок для обличчя поширилося ще з 1950-х років, коли їх застосовували із багатьох різних причин: для запобігання дихання забрудненим повітрям, бактеріями або вірусами; щоб приховати дефекти обличчя або відсутність косметики; замаскувати будь-який візуальний вираз емоцій; або навіть перешкодити небажаним соціальним взаємодіям.

То що ж такого складного в носінні маски під час пандемії COVID-19 для нормального, ввічливого і безпечного життя в суспільстві?
Якщо ви вважаєте себе хворим, віддаліться соціально і залишайтесь вдома. Якщо вам потрібно виходити на вулицю та спілкуватися з іншими людьми, дотримуйтесь дистанції принаймні у два метри і носіть маску, не потискуйте руку, часто мийте руки, щоб захистити інших від вашої інфекції. Таким чином ви також захищаєте і себе.

Здоровий глузд підказує, що тканинна перешкода для видиху, крику, співу, кашлю, чхання чи дихання перешкоджатиме передачі різного розміру інфекційних агентів.
Будьте обережні та турботливі як окремі індивідууми, так і члени всього громадянського суспільства. Нехай носіння маски стане довготерміновим уроком для нашого досвіду боротьби з цим ненажерливим звіром SARS-CoV-2.
Тож у глобальних регіонах, де зачаївся COVID, а також під час сезону інфекцій верхніх дихальних шляхів, майте намір "замаскуватися".


Джерело

Що ще почитати: