Визначено переможців конкурсу «Від лікаря в міністри»
Контакти:
+38 096 338-65-75
Електрона адреса:
info@med-expert.com.ua

Визначено переможців конкурсу «Від лікаря в міністри»


У травні ГК «МедЕксперт» оголосила серед медичної спільноти конкурс, «Від лікаря в міністри», який полягав в розробленні ефективної програми дій на найближчий час для допомоги майбутньому Міністру охорони здоров’я.
За умовами конкурсу учасникам необхідно було спробувати уявити себе в кріслі міністра охорони здоров’я та запропонувати заходи, які необхідно вжити вже зараз, щоб через рік, п'ять, десять років, українська система охорони здоров'я розвивалася на благо громадян. Представити бачення, якою має стати наша медицина в найближчому майбутньому.

Команда ГК МедЕксперт щиро дякує всім, хто долучився та знайшов вільний час на створення своєї програми по розвитку медицини в України.
Ми у захваті від всіх учасників та небайдужих людей, які прагнуть вивести нашу медицину на принципово новий рівень, зробити її прогресивною, пацієнтоорієнтованою, доказовою, спрямованою на благополуччя та розвиток.
Серед експертів, які оцінювали роботи учасників, були такі поважні медики, як:
  • ректор Національного медичного університету Юрій Кучін,
  • медичний експерт Unisef в Україні Катерина Булавінова,
  •  професор, декан педіатричного факультету Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика, Голова правління ГС «Українська Академія Педіатричних Спеціальностей» Марина Маменко,
  •  професор кафедри акушерства та гінекології ІПО НМУ імені О.О. Богомольця, Директор КНП "Київський міський пологовий будинок № 5 Дмитро Говсєєв,
  •  екс-заступник Міністра охорони здоров’я, Директор Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю Олена Терещенко.

Свої роботи на конкурс надіслали декілька десятків учасників – як керівники медичних закладів,  лікарі та студенти. З найкращими роботами можна ознайомитися за посиланням.
12 липня 2021 року експертна група за ініціативою ГК МедЕксперт обрала переможців серед всіх учасників конкурсу!
 

Переможець конкурсу Ірина Остроушко, лікар-невролог, отримує 10 000 гривень!

За ініціативою ГК МедЕксперт обрани ще два призових місця. Ними стали: 2 місце посіла Ольга Бегеза, лікар-акушер-гінеколог, та 3 місце – Дарина Мостіпака, 101 група , відділення «Сестринська справа».
Вони отримають заохочуваний приз  - 5 000 грн!
 
Всі найкращі програми найближчим часом ми відправимо представникам МОЗ України! Адже пророблена важлива робота та корисні думки медичної спільноти повинні бути почутими та втіленими в життя!

Що ще почитати: