Стимуляція нервів прискорює засвоєння іноземної мови
Контакти:
+38 096 338-65-75
Електрона адреса:
info@med-expert.com.ua

Стимуляція нервів прискорює засвоєння іноземної мови

Співробітники американського Університету Піттсбурга розробили спеціальний навушник, який діє на певні нерви в мозку, що стимулюють вивчення іноземних мов. Про це йдеться в статті, опублікованій в науковому журналі Science of Learning.
За словами фахівців, новий гаджет покликаний поліпшити здатність людини вчити нові слова. Крім того, пристрій, що одержав назву tVNS (транскутанна стимуляція блукаючого нерва), можна задіяти і в інших сферах навчання.

Вчені провели експеримент, в якому взяли участь 36 осіб. Дослідження показало, що носії англійської мови стали краще розрізняти слова і звуки китайського діалекту мандарин, в якому присутні безліч тонів, змінюють значення слів. Це сталося завдяки точно розрахованій стимуляції блукаючого нерва - найдовшого з 12 черепних нервів, який з'єднує мозок з іншою частиною тіла. tVNS містилося у зовнішнє вухо і активовувала нерв за допомогою легких імпульсів. Після експерименту виявилося, що ті випробовувані, хто отримав навушник, розуміли мову на 13% краще, ніж ті, хто обходився без нього.

За словами фахівців, їх винахід повинен допомогти людям вивчати мови в більш зрілому віці, коли багато хто відразу відмовляються від цієї затії, оскільки не сумніваються в провалі. Коли у людини буде фора в 13%, він точно зможе осилити нову мову, впевнені вчені.

Джерело

Що ще почитати: