Конкурс за підтримки ГК МедЕксперт - Якби я став міністром охорони здоров'я
Контакти:
+38 096 338-65-75
Електрона адреса:
info@med-expert.com.ua

Конкурс за підтримки ГК МедЕксперт

Конкурс за підтримки ГК МедЕксперт «Якби я став міністром охорони здоров'я ...»
 
І знову зміни в медичній спільноті!
Знято з посади міністра охорони здоров'я Максима Степанова. За його відставку проголосувало 292 народних депутата на позачерговому засіданні Верховної Ради. Перед тим, хто прийде йому на зміну постануть серйозні питання, від вирішення яких буде залежати напрямок руху української медичної спільноти.

В останні роки деякі нововведення Міністерства охорони здоров'я України викликали у лікарів скоріше здивування і розгубленість. Можливо саме сьогодні той момент, коли настала пора всій медичній спільноті висловити свою думку про те,  що відбувається у медичній галузі та запропонувати програму дій, засновану на знаннях і досвіді.


 

І саме тому ГК МедЕксперт оголошує та пропонує долучитися до  конкурсу «Від лікаря в міністри», який полягає в розробленні ефективної програми дій на найближчий час для МОЗ.
Отже, спробуйте уявити себе в кріслі голови відомства!
Щоб ви зробили негайно?
Які заходи необхідно вжити вже зараз, щоб через рік, п'ять, десять років, українська система охорони здоров'я розвивалася на благо громадян?
Якою має стати наша медицина в найближчому майбутньому?

Наші умови конкурсу:
  • Пропонуємо вам скласти свою програму розвитку медичної галузі до 1 червня 2021 року;
  • Учасники повинні направити свої програми обсягом не більше 15 тис.знаків (від 8-10 сторінок шрифтом 12) в форматі презентації або реферату на електронну адресу: info@med-expert.com.ua з позначкою в темі листа «Конкурс»;
  • Участь у конкурсі можуть брати особи з вищою медичною освітою, що проживають та працюють в Україні.

Приз за найефективнішу програму за критеріями наших експертів - 10 000 гривень!
ГК МедЕксперт залучить до конкурсу провідних експертів з різних медичних спеціальностей, що ознайомляться з програмами учасників і складуть загальне  резюме, яке буде направлене в Кабінет Міністрів України, МОЗ України та в провідні ЗМІ.
Всі етапи конкурсу будуть публікуватися на сайті www.med-expert.com.ua, на наших соціальних сторінках і будуть публічно обговорюватися.

Приєднуйтесь! Майбутнє медицини - в руках медиків!

Що ще почитати: