V науково-практична конференція "Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції"
Контакти:
+38 096 338-65-75
Електрона адреса:
info@med-expert.com.ua

V науково-практична конференція "Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції"

Цього року Україна відмічає 5 річницю приєднання до всесвітнього руху World Thrombosis Day!

Ми прагнемо підвищити обізнаність про тромбоз, включаючи його причини, фактори ризику, симптоми та доказову профілактику і лікування. Зрештою, ми прагнемо зменшити смертність та інвалідність, спричинену цим станом.
Наша місія підтримує глобальну ціль Всесвітньої Асамблеї охорони здоров’я щодо скорочення передчасної смертності від неінфекційних захворювань на 25 відсотків до 2025 року.


БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО ПРО ПОДІЮ:
wtd-ukraine.org

Під час V науково-практичної конференції "Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції" для учасників буде підготовлено дві наукові паралельні секції в режимі онлайн:
1. Для спеціалістів загальної практики, яка буде цікава кардіологам, гінекологам, сімейним лікарям та неврологам
2. Для хірургів та анестезіологів


ПАРТНЕРИ ЗАХОДУ:
НАМН України
НУОЗ імені П.Л. Шупика
Асоціація з невідкладної кардіології
Українська асоціація кардіології
ГК МедЕксперт


СЕРТИФИКАЦІЯ:
*Бали нараховуються за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до Порядку проведення атестації лікарів, затвердженого наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446, Додаток 5 до Порядку проведення атестації лікарів (пункт 3.1)

ГК МедЕксперт акредитована акредитаційною радою по безперервній медичній освіті організовувати та проводити освітні заходи на міжнародному рівні в рамках безперервної медичної освіти.

ГК МедЕксперт забезпечить учасників заходу максимальною кількістю міжнародних кредитів — 6 АМА PRA Category 1 Credits™. Учасники заходу отримають ту кількість міжнародних кредитів, яка відповідає часу їх участі у заході (1 година = 1 кредит).


УМОВИ УЧАСТІ:
  1. Зареєструйтесь та отримайте квиток.
  2. Ознайомтесь з інструкцією на квитку
  3. Зберігайте Ваш квиток до моменту отримання сертифіката учасника.
  4. По завершенню заходу протягом 1 години на Ваш e-mail надійде анкета зворотного зв'язку, яку потрібно заповнити протягом 5 діб після завершення заходу (пізніше анкета вже не буде доступна).
!!!УВАГА! Переглядайте всі ваші додаткові вхідні папки, також СПАМ!!!