V Міжнародний конгрес Antibiotic resistance STOP!
Контакти:
+38 096 338-65-75
Електрона адреса:
info@med-expert.com.ua

V Міжнародний конгрес Antibiotic resistance STOP!

Реєстрація: https://antibiotic-congress.com/
 
Шановні колеги!

Розвиток нових антибіотиків має надзвичайне значення, оскільки еволюція мікробів продовжуватиметься безперервно, а резистентність до лікарських засобів зростає. Проблема антибіотикорезистентності стала глобальним викликом сьогодення.
Тож під час Всесвітнього тижня поінформованості про антибіотики, в Україні традиційно буде проведено V міжнародний конгрес "Antibiotic resistance STOP!", який об'єднає провідних спеціалістів медичної галузі для розробки стратегії щодо контролю над розвитком антибіотикорезистентності.
https://antibiotic-congress.com/


ПЕРЕВАГИ ЗАХОДУ:
  • Міжнародна акредитація найвищого рівня.
  • Конгрес запланований і буде проведено відповідно до вимог та стандартів акредитаційної ради безперервної медичної освіти США (АССМЕ).
  • Провідні спікери практики з різних куточків України та світу
  • Онлайн трансляція наживо
  • Доступ до запису трансляцій протягом 30 днів для усіх учасників


ЗАХІД РОЗРАХОВАНО ДЛЯ ЛІКАРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:
Хірургія, загальна практика - сімейна медицина, педіатрія, пульмонологія, фтизіатрія, імунологія, акушерство і гінекологія, інфекційні хвороби, вірусологія, бактеріологія, епідеміологія, мікробіологія і вірусологія, нефрологія, урологія, терапія, гастроентерологія, клінічна лабораторна діагностика, стоматологія, гігієна харчування, дезінфекційна справа, організація і управління охороною здоров’я


СЕРТИФІКАЦІЯ ЗАХОДУ:
Захід заплановано і буде проведено відповідно до вимог та стандартів Акредитаційної ради безперервної медичної освіти США (АССМЕ).
ГК МедЕкспер акредитована акредитаційною радою по безперервній медичній освіті організовувати та проводити освітні заходи на міжнародному рівні в рамках безперервної медичної освіти.
ГК МедЕксперт забезпечить учасників заходу максимальною кількістю міжнародних кредитів — 12 АМА PRA Category 1 Credits™. Учасники Конгресу отримають ту кількість міжнародних кредитів, яка відповідає часу їх участі у заході (1 година = 1 кредит).

20 балів* БПР додадуть до особистого освітнього портфоліо всі зареєстровані учасники заходу, з типом квитка що включає сертифікат, та які в результаті тестування наберуть понад 75% правильних відповідей.
*Бали нараховуються за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 22 лютого 2019 року №446

Захід внесено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2022 році під номером 32
ТОВ «Група компаній МедЕксперт» зареєстрована як провайдер заходів БПР, який відповідає всім вимогам Постанови КМУ від 14 липня 2021 р. № 725 з набуттям офіційного статусу під номером 1043


ПАРТНЕРИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
British Society for Antimicrobial Chemotherapy
Група компаній МедЕксперт


УМОВИ УЧАСТІ У ЗАХОДІ:
1. Зареєструйтесь та отримайте квиток.
2. Ознайомтесь з інструкцією на квитку
3. Зберігайте Ваш квиток до моменту отримання сертифіката учасника (для учасників з типом квитка, який включає сертифікат).
4. По завершенню заходу протягом 1 години учасникам з типом, який включає сертифікат, на e-mail надійдуть тестові завдання, які потрібно заповнити протягом 5 діб після завершення заходу (пізніше тестові завдання вже не будуть доступні)

!!!УВАГА! Переглядайте всі ваші додаткові вхідні папки, також СПАМ!!!

УЧАСНИКАМ, ЯКІ НЕ ПРОЙДУТЬ ТЕСТУВАННЯ ВЧАСНО АБО НАБЕРУТЬ МЕНШЕ 75% ПРАВИЛЬНИХ ВІДПОВІДЕЙ СЕРТИФІКАТ НЕ НАДАЄТЬСЯ!
 

Програма заходу