PedSMART нутриціологія та гастроентерологія. "Червоні прапорці в дитячій гастроентерології"
Контакти:
+38 096 338-65-75
Електрона адреса:
info@med-expert.com.ua

PedSMART нутриціологія та гастроентерологія. "Червоні прапорці в дитячій гастроентерології"

«Озброєний той, хто попереджений»
Як часто ми стикаємось з патологією, яка виявляється «на стику» двох, а то й трьох спеціальностей? Коли у дитини з, здавалося б, типовою гастроентерологічною патологією, раптом, бачимо симптоми, характерні для ураження зовсім іншої, часом, навіть не суміжної системи? Лікарі звуть такі ознаки тривожними симптомами, або «червоними прапорцями» - і саме такі симптоми сигналізують про те, що випадок виходить за межі типової клінічної картини захворювання і вимагає, як мінімум, консиліуму за участю кількох фахівців. І алгоритм будь-якої хвороби завжди враховує можливість раптової появи «сигналу», який перекреслює маршрут звичних протокольних дій. Помітиш такий сигнал вчасно - зекономиш час і ресурси, свої сили, гроші пацієнта. Пропустиш, відмахнешся - можеш програти хворобі, тому що патологія, яка сигналізує про себе «червоними прапорцями», як правило, виявляється непростою і вимагає максимум знань і уваги.

«Озброєний той, хто попереджений»
20 березня 2021 щорічна гастрошкола «PedSMART: дитяча гастроентрологія та нутриціологія» збирається широкою міждисциплінарною командою для того, щоб нагадати всім про червоні прапорці в практиці дитячого гастроентеролога. Хірург, ревматолог, алерголог, інфекціоніст, онколог, дерматолог, пульмонолог, ендокринолог, імунолог і я, Ольга Бєлоусова, дитячий гастроентеролог, - ми всі зберемося разом для того, щоб обговорити ту саму патологію «на стику спеціальностей», проговорити всі моменти, на яких можна теоретично спіткнутися, повторимо алгоритми, які дозволять швидко та ефективно визначитися навіть з дуже складними діагнозами.
Ми запрошуємо вас поговорити про «червоні прапорці» і складних пацієнтів, з якими в своїй клінічній практиці стикається кожен з нас. Тому що, якщо хочеш миру, то треба бути готовим до війни і знати ворога в обличчя.
Тому що озброєний той, хто попереджений.


ПАРТНЕРИ ШКОЛИ:
Українська академія педіатричних спеціальностей
Група компаній МедЕксперт


СЕРТИФИКАЦИЯ:
Всі зареєстровані учасники додатуть до особистого освітнього портфоліо певну кількість балів*
*Бали нараховуються за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до Порядку проведення атестації лікарів, затвердженого наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446, Додаток 5 до Порядку проведення атестації лікарів (пункт 3.4)


УМОВИ УЧАСТІ:
1. Зареєструйтесь та отримайте квиток.
2. Ознайомтесь з інструкцією на квитку
3. Зберігайте Ваш квиток до моменту отримання сертифіката учасника.
4. По завершенню заходу протягом 1 години на Ваш e-mail надійде анкета зворотного зв'язку, яку потрібно заповнити протягом 5 діб після завершення заходу (пізніше анкета вже не буде доступна).

!!!УВАГА! Переглядайте всі ваші додаткові вхідні папки, також СПАМ!!!

ВИ МОЖЕТЕ ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ:
Група компаній МедЕксперт
044-334-50-28
096-338-65-75 (дзвінки на звичайний номер та Viber чат)
info@med-expert.com.ua