PedSMART Гастроентерологія. Захворювання кишковика у дітей: калейдоскоп клінічних спостережень
Контакти:
+38 096 338-65-75
Електрона адреса:
info@med-expert.com.ua

PedSMART Гастроентерологія. Захворювання кишковика у дітей: калейдоскоп клінічних спостережень

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у заході від Української Академії Педіатричних спеціальностей: PedSMART Гастроентерологія. Захворювання кишковика у дітей: калейдоскоп клінічних спостережень 19 лютого з 9:00

Чому дитина постійно скаржиться на біль у животі і що він може означати? Що робити, якщо батьки дитини виявляють появу крові при дефекації – коли бити на сполох? Чому глютензалежні захворювання називають «великим Мімом», як їх розпізнати і кому насправді потрібна аглютенова дієта? Як лікувати хворобу Крона та виразковий коліт і коли ЗЗК можуть зруйнувати життя дитини? Чи є місце консиліуму з фахівцями – наприклад, з хірургом чи алергологом? І чи завжди варто звинувачувати у кишкових проблемах «наше все» – наш мікробіом?

Відповідаємо на важливі, складні, незручні питання стосовно захворюваннь кишковика – просто, доказово, експертно.


МЕТА ЗАХОДУ: 
Привернути увагу до найбільш розповсюдженої, але й одночасно до найбільш складної та різноманітної патології  шлунково-кишкового тракту у дітей, патології кишковика: від легкої функціональної до інвалідизуючої органічної.


ЦІЛЬОВА АУДІТОРІЯ:
Лікарі загальної практики – сімейної медицини. Тому що саме лікарі, що саме вони найчастіше стикаються з дітьми, які мають невизначені скарги.
Лікарі дитячі хірурги, інфекціоністи, імунологи, алергологи, адже часто проблема лежить на межі спеціальностей.
Ну і, безумовно, лікарі-дитячі гастроентерологи – тому, що ніколи не буває забагато знань та спілкування!


ОРГАНІЗАТОР:
ГК МедЕксперт (провайдер БПР № 043)


ПАРТНЕРИ ШКОЛИ:
Українська Академія Педіатричних Спеціальностей


СЕРТИФІКАЦІЯ:
*Бали нараховуються за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до додатку 4 Порядку проведення атестації лікарів, що затверджений наказом МОЗ України від 18.08.2021 №1753 "Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 22 лютого 2019 року №446 Зареєстрований у Міністерстві юстицій України 13 жовтня 2021 року за "1338/36960"

Захід внесено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2022 році під номером 47

ГК МедЕксперт акредитована акредитаційною радою по безперервній медичній освіті організовувати та проводити освітні заходи на міжнародному рівні в рамках безперервної медичної освіти.
ГК МедЕксперт забезпечить учасників заходу максимальною кількістю міжнародних кредитів — 7 АМА PRACategory 1 Credits™. Учасники заходу отримають ту кількість міжнародних кредитів, яка відповідає часу їх участі у заході (1 година = 1 кредит).

Захід внесено до Переліку заходів БПР 2022 року під номером 5354


УМОВИ УЧАСТІ:
  1. Зареєструйтесь та отримайте квиток.
  2. Ознайомтесь з інструкцією на квитку
  3. Зберігайте Ваш квиток до моменту отримання сертифіката учасника.
  4. По завершенню заходу протягом 1 години на Ваш e-mail надійде анкета з тестовими питаннями, яку потрібно заповнити протягом 2 діб після завершення заходу (пізніше анкета вже не буде доступна).

!!!УВАГА! Переглядайте всі ваші додаткові вхідні папки, також СПАМ!!!

Сайт заходу