PedSMART «Ендокринологія»
Контакти:
+38 096 338-65-75
Електрона адреса:
info@med-expert.com.ua

PedSMART «Ендокринологія»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у заході від Української Академії Педіатричних Спеціальностей фахову школу PedSMART «Ендокринологія» 27 листопада з 9:00
 
Чи часто ви чули від батьків, що їх діти змалечку були «пухкенькі», та в них ніколи не було ожиріння, і що невідомо, як це саме ожиріння в них з’явилось? І взагалі, надлишкова вага - не хвороба. І лише, коли у дитини з ожирінням виникають його ускладнення: чи затримка статевого розвитку, чи зміни серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, чи психологічні проблеми, чи навіть порушення вуглеводного обміну (так, у дітей з ожирінням можливий цукровий діабет 2 типу, що, нажаль, часто не діагностується) тощо, - тоді батьки б’ють на сполох.


НАША МЕТА:
Повернути увагу до ожиріння в дитячому віці - хвороби, яка впродовж останніх десятиліть стрімко прогресує і сьогодні вважається світовою проблемою, оскільки має численні негативні наслідки на здоров’я дитячого і в перспективі - дорослого населення.
 


ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ:
Лікарі різного фаху, оскільки прояви і ускладнення ожиріння настільки поширені, що дитина з цією хворобою може потребувати медичної допомоги у лікаря будь-якої спеціальності.


ПАРТНЕРИ ШКОЛИ:
Українська Академія Педіатричних Спеціальностей
Група компаній МедЕксперт
 


СЕРТИФИКАЦІЯ:
Всі зареєстровані учасники додатуть до особистого освітнього портфоліо певну кількість балів*
*Бали нараховуються за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до Порядку проведення атестації лікарів, затвердженого наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446, Додаток 5 до Порядку проведення атестації лікарів (пункт 3.4)
 

УМОВИ УЧАСТІ:
  1. Зареєструйтесь та отримайте квиток.
  2. Ознайомтесь з інструкцією на квитку
  3. Зберігайте Ваш квиток до моменту отримання сертифіката учасника.
  4. По завершенню заходу протягом 1 години на Ваш e-mail надійде анкета зворотного зв'язку, яку потрібно заповнити протягом 5 діб після завершення заходу (пізніше анкета вже не буде доступна).
!!!УВАГА! Переглядайте всі ваші додаткові вхідні папки, також СПАМ!!!


Сайт заходу:
https://primepediatrics.com.ua/uaps/ps-endocrinology