Науково-практична конференція «Інновації в дитячій гастроентерології та нутриціології в практиці педіатра і сімейного лікаря. Читання імені професора Ю.В. Бєлоусова»
Контакти:
+38 096 338-65-75
Електрона адреса:
info@med-expert.com.ua

Науково-практична конференція «Інновації в дитячій гастроентерології та нутриціології в практиці педіатра і сімейного лікаря. Читання імені професора Ю.В. Бєлоусова»

Трансляція 18 травня

Трансляція 19 травня

Запрошуємо вас до участі у Науково-практичній конференції «Інновації в дитячій гастроентерології та нутриціології в практиці педіатра і сімейного лікаря. Читання імені професора Ю.В. Бєлоусова»

Захід відбудеться 18-19 травня 2021 в режимі онлайн
 
Метою конференції є ознайомлення лікарів з інноваціями в діагностиці та лікуванні захворювань травної системи у дітей, коморбідної патології, проблемами харчування та здорового способу життя, обмін практичним досвідом щодо особливостей надання гастроентерологічної допомоги в епоху COVID-19, сприяння професійному зростанню лікарів і підвищення якості надання медичної допомоги дитячому населенню в Україні на всіх рівнях.

Наукова програма конференції охопить широкий спектр сучасних проблем дитячої гастроентерології та нутриціології, а запрошені до участі в її роботі доповідачі детально висвітлять інноваційні підходи в діагностиці, лікуванні та профілактиці найпоширеніших захворювань травної системи у дітей:
 • Функціональні та органічні захворювання шлунково-кишкового тракту
 • Проблемні питання харчування дітей першого року життя
 • Питання харчування дітей з соматичними захворюваннями
 • Дієтозалежні захворювання
 • Орфанні захворювання в дитячій гастроентерології
 • Синдром мальабсорбції та мальдігестії
 • Харчова алергія та харчова непереносимість
 • Кишкова мікробіота: сучасні уявлення та можливості корекції
 • Новітні діагностичні та лікувальні технології в дитячій гастроентерології
 • Коморбідні стани в дитячій гастроентерології,
 • Складні клінічні випадки
 • Організація надання допомоги критично хворій дитини.
Проведення заходу традиційно буде присвячено світлій пам’яті видатного вітчизняного вченого та лікаря, заслуженого діяча науки і техніки України, завідувача кафедри педіатричної гастроентерології та нутриціології ХМАПО, доктора медичних наук, професора Юрія Володимировича Бєлоусова.


ПАРТНЕРИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
Харківська медична академія післядипломної освіти
МедЕксперт


СЕРТИФІКАЦІЯ:
*Бали нараховуються за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до Порядку проведення атестації лікарів, затвердженого наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446, Додаток 5 до Порядку проведення атестації лікарів (пункт 3.1)


УМОВИ УЧАСТІ:
1. Зареєструйтесь та отримайте квиток.
2.Ознайомтесь з інструкцією на квитку
3.Зберігайте Ваш квиток до моменту отримання сертифіката учасника.
4. По завершенню заходу протягом 1 години на Ваш e-mail надійде анкета зворотного зв'язку, яку потрібно заповнити протягом 5 діб після завершення заходу (пізніше анкета вже не буде доступна).

!!!УВАГА! Переглядайте всі ваші додаткові вхідні папки, також СПАМ!!!

ВИ МОЖЕТЕ ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ:
Група компаній МедЕксперт
044-334-50-28
096-338-65-75 (дзвінки на звичайний номер та Viber чат)
info@med-expert.com.ua