ФУНКЦІОНАЛЬНІ РОЗЛАДИ ОРГАНІВ СИСТЕМИ ТРАВЛЕННЯ - ДОМІНУЮЧА ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЧНА ПАТОЛОГІЯ У ВОЄННИЙ ТА ПОСТВОЄННИЙ ЧАС (ПЕРША ЧАСТИНА)
Контакти:
+38 096 338-65-75
Електрона адреса:
info@med-expert.com.ua

ФУНКЦІОНАЛЬНІ РОЗЛАДИ ОРГАНІВ СИСТЕМИ ТРАВЛЕННЯ - ДОМІНУЮЧА ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЧНА ПАТОЛОГІЯ У ВОЄННИЙ ТА ПОСТВОЄННИЙ ЧАС (ПЕРША ЧАСТИНА)

Шановні колеги! Дорогі друзі!

В нашій рідній і найкращій Україні триває війна, розв'язана злочинним керівництвом росії та їхніми поплічниками з білорусі.

Героїчні ЗСУ та весь український народ ніколи не поступляться своїми цінностями і суверенітетом нашої Батьківщини. Кожен день війни наближає нашу Перемогу, в яку ми віримо і в якій не сумніваємось.

Нашим головними фронтом лишається здоров'я наших пацієнтів, яке залежить від наших знань і навичок. Вважаємо своєчасним та необхідним відновлення проведення заходів безперервного професійного розвитку з різних спеціальностей. Протягом квітня 2022 року буде проведено заходи із включенням питань гастроентерологічної допомоги.

Ми розуміємо те, що наші колеги можуть знаходитися в сьогодні у різних умовах, включаючи фінансовий стан. Тому пропонується на вибір: безкоштовна реєстрація та реєстрація із сплатою внеску в розмірі 250 грн. Ці кошти необхідні для покриття витрат на технічний супровід конференцій в умовах дуже обмеженої участі спонсорів.
Сподіваємось на ваше розуміння та з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Тож, Запрошуємо до участі у фаховій школі ФУНКЦІОНАЛЬНІ РОЗЛАДИ ОРГАНІВ СИСТЕМИ ТРАВЛЕННЯ - ДОМІНУЮЧА ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЧНА ПАТОЛОГІЯ У ВОЄННИЙ ТА ПОСТВОЄННИЙ ЧАС (ПЕРША ЧАСТИНА) 29 квітня 2022 року, м. Київ в онлайн форматі

У програмі конференції будуть розглянуті сучасні вітчизняні та міжнародні стандарти діагностики та лікування гастроентерологічних хворих, а також особливості надання допомоги таким пацієнтам в умовах воєнного часу.
Конференція проходить у рамках заходів присвячених особливостям надання гастроентерологічної допомоги в умовах воєнного часуЗАХІД ПРИЗНАЧЕНО ДЛЯ ЛІКАРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

Гастроентерологія, терапія, сімейна медицина, педіатрія, дієтологія, нутриціологія, дитяча гастроентерологіяВ РАМКАХ ЗАХОДУ ЗАПЛАНОВАНО:
 • Симпозіум Римської фундації. Глибоке занурення у царину центральних нейромодуляторів
 • Симпозіум Римської фундації. Дієта і функціональні розлади травлення
 • Симпозіум Української гастроентерологічної асоціації


СПІКЕРИ ЗАХОДУ:
 • Д. Дроссман (США),
 • Л. Чанг (США),
 • Г. Саюк (США)
 • М. Сімрен (США)
 • Х. Х. Студахер (Австралія)
 • В. Чей (США)
 • І. Скрипник (Україна)
 • С. Ткач (Україна)
 • А. Дорофєєв (Україна)
 • О. Швець (Україна)

Доступ до запису лекцій оплаченого пакету учасника - 30 днів (ви не пропустите жодної лекції)!

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська
Учасники заходу будуть забезпечені українським перекладом

Всі зареєстровані учасники додатуть до особистого освітнього портфоліо 10 балів*
*Бали нараховуються за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до Додатку 4 Порядку проведення атестації лікарів, що затверджений наказом МОЗ України від 18.08.2021 № 1753 "Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22 лютого 2019 року № 446 Зареєстрований у Міністерстві юстиції України 13 жовтня 2021 року за № 1338/36960" https://moz.gov.ua/uploads/6/33666-dodatok_4_kriterii.pdf
Захід внесено до Переліку заходів БПР 2022 року під номером 5771


УМОВИ УЧАСТІ У ЗАХОДІ:
 1. Зареєструйтесь та отримайте квиток.
 2. Ознайомтесь з інструкцією на квитку
 3. Зберігайте Ваш квиток до моменту отримання сертифіката учасника.
 4. По завершенню заходу протягом 1 години на Ваш e-mail надійде анкета зворотного зв'язку, яку потрібно заповнити протягом 5 діб після завершення заходу (пізніше анкета вже не буде доступна).


!!!УВАГА! Переглядайте всі ваші додаткові вхідні папки, також СПАМ!!!

____________________________________________________________________
12.05.2022 року всім зареєстрованим учасникам які заповнять анкету зворотного зв'язку надійде інформація щодо завантаження сертифіката.
УЧАСНИКАМ ЯКІ НЕ ЗАПОВНЯТЬ АНКЕТУ ВЧАСНО СЕРТИФІКАТ НЕ НАДАЄТЬСЯ!

Програма заходу