Функціональні розлади органів системи травлення - домінуюча гастроентерологічна патологія у воєнний та поствоєнний час (друга частина)
Контакти:
+38 096 338-65-75
Електрона адреса:
info@med-expert.com.ua

Функціональні розлади органів системи травлення - домінуюча гастроентерологічна патологія у воєнний та поствоєнний час (друга частина)

Реєстрація: https://romefoundation2022.ticketforevent.com/

Шановні колеги! Дорогі друзі!
В нашій рідній і найкращій Україні триває війна, розв'язана злочинним керівництвом росії та їхніми поплічниками з білорусі.
Героїчні ЗСУ та весь український народ ніколи не поступляться своїми цінностями і суверенітетом нашої Батьківщини. Кожен день війни наближає нашу Перемогу, в яку ми віримо і в якій не сумніваємось.
Нашим головними фронтом лишається здоров'я наших пацієнтів, яке залежить від наших знань і навичок. Вважаємо своєчасним та необхідним відновлення проведення заходів безперервного професійного розвитку з різних спеціальностей.
Ми розуміємо те, що наші колеги можуть знаходитися в сьогодні у різних умовах, включаючи фінансовий стан. Тому пропонується на вибір: безкоштовна реєстрація (перегляд та запис без сертифікату) та реєстрація із сплатою внеску в розмірі 250 грн. Ці кошти необхідні для покриття витрат на технічний супровід конференцій в умовах дуже обмеженої участі спонсорів.
Сподіваємось на ваше розуміння та з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Тож, Запрошуємо до участі у семінарі ФУНКЦІОНАЛЬНІ РОЗЛАДИ ОРГАНІВ СИСТЕМИ ТРАВЛЕННЯ - ДОМІНУЮЧА ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЧНА ПАТОЛОГІЯ У ВОЄННИЙ ТА ПОСТВОЄННИЙ ЧАС (ДРУГА ЧАСТИНА)
7 липня 2022 року, м. Київ в онлайн форматі

У програмі семінару будуть розглянуті сучасні вітчизняні та міжнародні стандарти діагностики та лікування гастроентерологічних хворих, а також особливості надання допомоги таким пацієнтам в умовах воєнного часу.
Семінар проходить у рамках заходів присвячених особливостям надання гастроентерологічної допомоги в умовах воєнного часу


ЗАХІД ПРИЗНАЧЕНО ДЛЯ ЛІКАРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

Гастроентерологія, дитяча гастроентерологія, терапія, загальна практика-сімейна медицина, педіатріяВ РАМКАХ ЗАХОДУ ЗАПЛАНОВАНО:
 • Розбір клінічних випадків: СПК з діареєю, СПК з запором, функціональний запор
 • Симпозіум Римської фундації. Глобальне епідеміологічне дослідження поширеності функціональної патології ШКТ. Функціональна гастродуоденальна патологія
 • Симпозіум Української гастроентерологічної асоціації. Функціональні та органічні гастроінтестинальні розлади у воєнний час


СПІКЕРИ ЗАХОДУ:
 • Дуглас Дроссман (Північна Кароліна, США)
 • Лін Чанг (Каліфорнія, США)
 • Браян Лейсі (Флорида, США)
 • Амі Спербер (Беер-Шева, Ізраїль)
 • Ян Так (Лейвен, Бельгія)
 • Ар’ян Бреденоорд (Амстердам, Нідерланди)
 • А. Спербер (Ізраїль)
 • Я. Так (Бельгія)
 • А. Бреденоорд (Нідерланди)
 • І. Скрипник (Полтава)
 • С. Ткач (Київ)
 • А. Дорофєєв (Київ)
 • О. Швець (Київ)

Доступ до запису лекцій оплаченого пакету учасника - 30 днів (ви не пропустите жодної лекції)!
Робочі мови семінару – українська, російська, англійська
Учасники заходу будуть забезпечені українським перекладом


СЕРТИФІКАЦІЯ:

Всі зареєстровані учасники додатуть до особистого освітнього портфоліо 10 балів*
*Бали нараховуються за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до Додатку 4 Порядку проведення атестації лікарів, що затверджений наказом МОЗ України від 18.08.2021 № 1753 "Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22 лютого 2019 року № 446 Зареєстрований у Міністерстві юстиції України 13 жовтня 2021 року за № 1338/36960" https://moz.gov.ua/uploads/6/33666-dodatok_4_kriterii.pdf

Захід внесено до Переліку заходів БПР 2022 рокуУМОВИ УЧАСТІ У ЗАХОДІ:
 1. Зареєструйтесь та отримайте квиток.
 2. Ознайомтесь з інструкцією на квитку
 3. Зберігайте Ваш квиток до моменту отримання сертифіката учасника (для учасників з відповідним типом квитка).
 4. По завершенню заходу протягом 1 години на Ваш e-mail надійде анкета зворотного зв'язку (для учасників з відповідним типом квитка), яку потрібно заповнити протягом 5 діб після завершення заходу (пізніше анкета вже не буде доступна).

!!!УВАГА! Переглядайте всі ваші додаткові вхідні папки, також СПАМ!!!

____________________________________________________________________
19.07.2022 року всім зареєстрованим учасникам (для учасників з відповідним типом квитка) які заповнять анкету зворотного зв'язку надійде інформація щодо завантаження сертифіката.
УЧАСНИКАМ ЯКІ НЕ ЗАПОВНЯТЬ АНКЕТУ ВЧАСНО СЕРТИФІКАТ НЕ НАДАЄТЬСЯ!

Програма заходу