Зміни порядку видачі листків непрацездатності
Контакты:
+38 044 334-50-28
Электронный адрес:
info@med-expert.com.ua

Зміни порядку видачі листків непрацездатності

Наказом МОЗ України від 22.04.2022 № 675 "Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 01 червня 2021 року № 1066 та Порядку видачі (формування) листків непрацездатності в Електронному реєстрі листків непрацездатності" було затверджено зміни процедури формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

?Відповідні зміни дещо спростили процедуру отримання висновків про тимчасову непрацездатність - зокрема для тих громадян, які в умовах військового стану не могли вчасно звернутися до лікаря з питань подовження лікарняного тощо.
?Так, змінами затверджено алгоритм дій у разі порушення строків звернення пацієнта для продовження випадку тимчасової непрацездатності, якщо це порушення сталося внаслідок дії обставин непереборної сили у період дії воєнного, надзвичайного стану.
?Йдеться про ситуації, коли на дату звернення за медичною та/або реабілітаційною допомогою пацієнт залишається непрацездатним відповідно до результатів проведеної експертизи тимчасової непрацездатності та висновку лікуючого лікаря про тимчасову непрацездатність зазначеного пацієнта.
?"У такому випадку рішення про видачу листка непрацездатності як продовження раніше виданого з дати наступної за датою завершення періоду непрацездатності, засвідченого раніше виданим листком непрацездатності, приймає лікарсько-консультативна комісія закладу охорони здоров'я, а за її відсутності керівник закладу" - зазначається у документі.

Детальніше: https://bit.ly/3LgzqgD

 

Что еще почитать: