Ліцензування медичної практики під час воєнного стану
Контакты:
+38 044 334-50-28
Электронный адрес:
info@med-expert.com.ua

Ліцензування медичної практики під час воєнного стану

В травні набрали чинності зміни до процедури отримання ліцензії на медичну практику під час воєнного стану за спрощеною процедурою.

?Важливо! У період воєнного стану право на провадження господарської діяльності з медичної практики може набуватися на підставі подання декларації.

?Декларація подається у вільній формі, але повинна містити наступні відомості:
?організаційно-правова форма, повне і скорочене, ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ, місцезнаходження, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, прізвище, власне ім'я, по батькові (за наявності) керівника юридичної особи або його уповноваженого представника. Для ФОП - ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків, номер паспорта громадянина України, місце проживання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти.
?відомості про фактичну адресу провадження господарської діяльності.
?назва виду господарської діяльності/частини виду господарської діяльності, який провадиться суб'єктом господарювання, або інформація щодо змін, які вносяться до дозвільного документа.
?назва дозвільного документа на заміну якого подана декларація або до якого декларацією вносяться зміни.
?відмітка про ознайомлення з вимогами законодавства, якими встановлено вичерпний перелік вимог до провадження господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню та зобов'язується їх виконувати.

?Декларацію можна подати незалежно від зареєстрованого місцезнаходження, місця провадження господарської діяльності за вибором:
?в електронній формі - через Єдиний державний веб-портал електронних послуг, зокрема засобами мобільного додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (далі - Портал Дія). Сьогодні технічної можливості зробити це немаєА поки її немає треба подавати декларації до Міністерства економіки, яке забезпечує їх передачу в МОЗ України;
?у паперовій формі - через ЦНАП з подальшою передачею органам ліцензування.

МОЗ України на своєму сайті повинен розміщувати переліки поданих декларацій з інформацією про суб'єкта господарювання.
?Наразі така інформація на сайт МОЗ відсутня
✒Слід пам'ятати, що протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану необхідно буде звернутись до МОЗ для отримання ліцензії на медичну практику в установленому порядку.

Для цього не потрібно припиняти діяльність медичного закладу.
Тож якщо ви вирішили розпочати свою медичну практику, знаходитесь в безпеці й маєте на це фінанси та сили — зараз саме час. І це буде дійсно достатньо легко, коли в реальності запрацюють всі заплановані законодавцем для цього опції.

За огляд дякуємо колегам з https://bit.ly/3G20245
 

Что еще почитать: