Телеміст для педіатрів з міжнародною акредитацією

Тема : Семінар для педіатрів з міжнародною акредитацією. Комплексний підхід до лікування найбільш розповсюджених захворювань у дітей

МЕТА ПРОЕКТУ :

Метою проекту є підвищення професійної підготовки лікарів-педіатрів та фахівців вузького профілю, забезпечення безперервної післядипломної освіти та впровадження передових технологій у медичну практику, що особливо важливо під час реформування системи охорони здоров’я. Семінари проходять як у виїзному форматі, так і у формі телемостів.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ:

Лікарі-педіатри, лікарі загальної практики (сімейної медицини), неонатологи, алергологи, гастроентерологи, кардіологи, інфекціоністи, співробітники профільних кафедр вищих навчальних медичних закладів та закладів післядипломної освіти.

ЛЕКТОРИ :

  • Лапій Федір Іванович

    кандидат мед. наук, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П. Л. Шупика

  • Матвієнко Ірина Миколаївна

    лікар-педіатр, лікар-неонатолог вищої категорії, кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення проблем здорової дитини та преморбідних станів ДУ ІПАГ

Ціна: Безкоштовно
Умови участі Анкета учасника doc

ПАРТНЕРИ ЗАХОДУ

  • Good CME Practice group
  • Siyemi Learning
  • Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
  • Група компаній МедЕксперт

Підтвердіть дію на порталі med-expert.com.ua:

Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб, які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту. Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я і ознайомлені з призначеною для користувача угодою.