ua До змісту

Реклама

Шановні рекламодавці!

Група Компаній "МедЕксперт" є організатором науково-освітніх проектів, спрямованих на підвищення кваліфікації лікарів різних спеціальностей.

За роки своєї діяльності ми завоювали довіру багаточисельної медичної аудиторії. Спеціалізовані медичні видання, проведення науково-практичних семінарів для лікарів різних спеціальностей у всіх областях України, співпраця з ведучими вітчизняними і іноземними фахівцями, довготривалі партнерські стосунки з державними і громадськими організаціями, участь у медичних виставках і конференціях, соціальні проекти – сприяли формуванню багато чисельної цільової аудиторії і зростанню авторитету компанії в медичному середовищі.

Враховуючи багаторічний досвід та можливості, Група компаній "МедЕксперт" готова запропонувати унікальні маркетингові рішення з просування товарів і послуг в області охорони здоров'я на території України. У перелік послуг входить:

1. Розміщення рекламно-інформаційних матеріалів в спеціалізованих медичних науково-практичних журналах Видавництва «ЕКСПЕРТ» Групи компаній "МедЕксперт":

  • Сучасна педіатрія
  • Здоров'я жінки
  • Перінатология і педіатрія
  • Реабілітація та паліативна допомога
  • Україна. Здоров'я нації
  • Соціальна педіатрія і реабілітология

 

2.  Розміщення стендів і інформації про продукти в річних циклах семінарів для лікарів, які організовує Група компаній «МедЕксперт».

3. Організація персональних конференцій для фармацевтичних компаній «під ключ», як у виїзному форматі, так і у форматі телемостів, з використанням новітніх телекомунікаційних технологій.

4. Для компаній з обмеженим бюджетом на просування – формат заочної участі в більшості заходів, що входять в офіційний реєстр конференцій і виставок.

5. Проведення маркетингових досліджень по всій території України.

6. Організація тренінгів для лікарів, фармацевтів, співробітників фармацевтичних компаній.

 

За детальною інформацією звертайтеся по телефону: +38 044 498 0880, 498 0834 і по електронній пошті: pediatr@med-expert.com.ua Контактна особа – Арестовіч Ірина