Про компанію

Історія діяльності Групи компаній «МедЕксперт» налічує понад 20 років. Ми пишаємося проектами, які успішно реалізували за цей час. Визнанням важливості нашої роботи стала золота нагорода Національного бізнес-рейтингу, отримана ГК «МедЕксперт» 2016 року.

Наша задача — допомагати спеціалістам своєчасно отримувати інформацію про провідні наукові розробки, знайомити нашу аудиторію з інноваційними винаходами та технологіями у різних сферах медицини.

З 1997 року працює видавництво «МедЕксперт». Ми стали одним із перших видавництв у медичному медіапросторі України та залишаємося кращими сьогодні. Підтвердженням цього служать не тільки високі позиції наших видань у спеціалізованих рейтингах, але й активна участь лікарів-практиків у організованих нами заходах.

Нашими партнерами у цій діяльності є провідні профільні державні та наукові організації й установи:

  • Міністерство охорони здоров’я України
  • Національна академія медичних наук України
  • Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика
  • Провідні громадські організації та доброчинні фонди медичного спрямування.

 

Про видавництво

Видавництво «МедЕксперт» з 1997 року випускає журнали для лікарів різних спеціальностей. Ми публікуємо інформацію, яка допомагає лікарям-практикам вчасно ознайомлюватись із новими досягненнями медичної науки і втілювати їх у власній діяльності.

Нашими експертами є не лише визнані українські вчені, а й провідні фахівці країн Балтії, Польщі, Великої Британії, Молдови, Франції, Італії, Туреччини, Ізраїля, Китаю та інших країн.

Видавництво «МедЕксперт» створює видання європейського зразка з інноваційним для України підходом до формування наповнення журналу і висвітлення профільної для нього тематики. Усі наші журнали видаються великими накладами, доступні для читачів і мають авторитет у фаховому середовищі.  Кожен з них надійно закріпив за собою позиції кращого у спеціалізованих рейтингах.

На сьогодні ми пропонуємо нашим читачам ознайомитися з наступними виданнями:

  • «Сучасна педіатрія» — журнал, який найповніше представляє рівень сучасної педіатричної науки в Україні і є незамінним помічником практикуючого педіатра.
  • «Здоров’я жінки» — провідний науково-практичний журнал, що висвітлює усі аспекти надання медичної допомоги жінкам.
  • «Перинатологія і педіатрія» єдиний в Україні журнал, який на своїх сторінках висвітлює всі етапи розвитку дитини – від зачаття до підліткового віку.
  • «Реабілітація та паліативна медицина» — міжнародний журнал, що розповідає про світові форми, методи і технології  проведення медико-соціальної реабілітації  та надання паліативної допомоги.
  • «Хірургія дитячого віку» — журнал, який розповідає про сучасні світові підходи до діагностики та лікування захворювань  та інформує про нові методики оперативних втручань.

Визнанням авторитетності наших журналів є те, що всі вони входять у міжнародні наукометричні бази. Статтям журналів присвоєний цифровий ідентифікатор об’єкта DOI.

Постановою Вищої атестаційної комісії України наші видання включені до переліку спеціалізованих видань, у яких дозволена публікація результатів дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів.

 

Семінари для лікарів

Компанія «МедЕксперт» 2010 року стала організатором  проведення щорічних науково-практичних семінарів для лікарів різних спеціальностей — педіатрів, лікарів загальної практики-сімейної медицини, акушерів-гінекологів, неврологів, гастроентерологів, дерматологів, пульмонологів, алергологів, імунологів,  стоматологів та ін. Список напрямків науково-практичних семінарів постійно розширюється.

Завдання семінарів — надати лікарям найновішу інформацію з проблематики галузі, засновану на перевагах доказової медицини і з відпрацьованими на практиці стандартами лікування.

Цикли науково-практичних семінарів внесені до реєстру національних заходів у сфері охорони здоров’я і проводяться згідно Наказу Міністерства охорони здоров’я України.

Наші семінари є складовою частиною системи підвищення кваліфікації медичних працівників. По закінченні учасники Національних семінарів отримують сертифікат про підвищення кваліфікації (від 2 до 5 балів), який враховується при атестації.

Ми залучаємо до участі у семінарах головних позаштатних спеціалістів МОЗ України, представників провідних науково-дослідних установ медичної галузі та територіальних органів управління охорони здоров’я.

Вважаємо дуже важливим проводити подібні акції не лише у Києві. Тому організовуємо виїзні науково-практичні семінари по всіх регіонах України. А з 2012 року компанія «МедЕксперт» розпочала проведення семінарів у форматі телемостів. Сучасні технології дають можливість медикам з інших регіонів в он-лайн режимі почути лекції провідних фахівців і взяти участь у наукових дискусіях, не відриваючись надовго від основного місця роботи.

 

Співробітництво з фармакологічними компаніями

Зважаючи на 20-річний досвід діяльності та широкі можливості, відкриті завдяки співробітництву зі спеціалістами медичної сфери у всіх регіонах України, ГК «МедЕксперт» пропонує фармакологічним компаніям можливості для унікального маркетингового просування своїх товарів і послуг у сфері охорони здоров’я.

Ми пропонуємо фармакологічним компаніям заочно брати участь у наших заходах. Це надає можливість розповсюджувати рекламні матеріали на наших стендах, анкетувати учасників виставок і отримати базу даних зацікавлених учасників.

 

Соціальна відповідальність

Група компаній «МедЕксперт» вважає соціально відповідальну діяльність обов’язковим відгуком на виклики часу. Наші спеціалісти й експерти активно долучаються до соціальних проектів. Ми намагаємося не тільки привертати увагу суспільства до людей з особливими потребами, але й брати участь у наданні допомоги таким людям. Наші знання і досвід спрямовані на те, аби допомогти їм реалізувати своє право на гідне і повноцінне життя.