Новини
Про компанію
ВИДАВНИЦТВО

Видавництво «МедЕксперт» випускає журнали для лікарів різних спеціальностей. Ми публікуємо інформацію, яка допомагає лікарям-практикам вчасно ознайомлюватись із новими досягненнями медичної науки і втілювати їх у власній діяльності.

СЕМІНАРИ І ТРЕНІНГИ

Група компаній Мед Експерт є організатором щорічних циклів навчальних семінарів для фахівців різного профілю галузі медицини та фармації, під час яких слухачі мають можливість отримати нову інформацію та рекомендації, засновані на принципах доказової медицини, ознайомитися зі світовими стандартами діагностики і лікування.

ПРОЕКТИ

«МедЕксперт» є соціально відповідальною компанією. Ми прагнемо привернути увагу суспільства до людей з особливими потребами. Наші зусилля спрямовані на те, щоб допомогти їм реалізувати своє право на повноцінне життя.

Семінари для лікарів та фармацевтів
фото Дивитися всі фото
відео Дивитися всі відео
play play play

Підтвердіть дію на порталі med-expert.com.ua:

Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб, які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту. Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я і ознайомлені з призначеною для користувача угодою.