World Thrombosis Day
Контакты:
+38 096 338-65-75
Электронный адрес:
info@med-expert.com.ua

World Thrombosis Day

ЗАЛ 1 - Cекція хірургія

ЗАЛ 2 - Cекція внутрішні хвороби

Реєстрація на захід: https://wtd-ukraine.org/

Шановні колеги!

Запрошуємо вас до участі у науково-практичній конференції, присвяченій Всесвітньому дню тромбоза “Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції»


ЗАХІД РОЗРАХОВАНО ДЛЯ ЛІКАРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

Акушерство і гінекологія, Анестезіологія, Гематологія, Загальна практика - сімейна медицина, Кардіологія, Медицина невідкладних станів, Неврологія, Нейрохірургія, Судинна хірургія, Терапія, Фізична та реабілітаційна медицина, ХірургіяСЕРТИФІКАЦІЯ ЗАХОДУ:

Захід заплановано і буде проведено відповідно до вимог та стандартів Акредитаційної ради безперервної медичної освіти США (АССМЕ).
ГК МедЕксперт акредитована акредитаційною радою по безперервній медичній освіті організовувати та проводити освітні заходи на міжнародному рівні в рамках безперервної медичної освіти.

ГК МедЕксперт забезпечить учасників заходу максимальною кількістю міжнародних кредитів — 7 АМА PRA Category 1 Credits™. Учасники Конгресу отримають ту кількість міжнародних кредитів, яка відповідає часу їх участі у заході (1 година = 1 кредит).

10 балів* БПР додадуть до особистого освітнього портфоліо всі зареєстровані учасники заходу, з типом квитка що включає сертифікат, та які в результаті тестування наберуть понад 75% правильних відповідей.
*Бали нараховуються за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 22 лютого 2019 року №446

Захід внесено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2022 році під номером 537 (розділ IV)
ТОВ «Група компаній МедЕксперт» зареєстрована як провайдер заходів БПР, який відповідає всім вимогам Постанови КМУ від 14 липня 2021 р. № 725 з набуттям офіційного статусу під номером 1043ПАРТНЕРИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Національна Академія Медичних Наук України
Асоціація з невідкладної кардіології
Всеукраїнська асоціація кардіологів України
International Society on Thrombosis and Haemostasis
Група компаній МедЕкспертУМОВИ УЧАСТІ У ЗАХОДІ:

1. Зареєструйтесь та отримайте квиток.
2. Ознайомтесь з інструкцією на квитку
3. Зберігайте Ваш квиток до моменту отримання сертифіката учасника (для учасників з типом квитка, який включає сертифікат).
4. По завершенню заходу протягом 1 години учасникам з типом, який включає сертифікат, на e-mail надійдуть тестові завдання, які потрібно заповнити протягом 5 діб після завершення заходу (пізніше тестові завдання вже не будуть доступні)

!!!УВАГА! Переглядайте всі ваші додаткові вхідні папки, також СПАМ!!!


УЧАСНИКАМ, ЯКІ НЕ ПРОЙДУТЬ ТЕСТУВАННЯ ВЧАСНО АБО НАБЕРУТЬ МЕНШЕ 75% ПРАВИЛЬНИХ ВІДПОВІДЕЙ СЕРТИФІКАТ НЕ НАДАЄТЬСЯ!
 

Программа мероприятия