Фахова школа для педіатрів Практична педіатрія від А до Я. Педіатричні середи
Контакты:
+38 096 338-65-75
Электронный адрес:
info@med-expert.com.ua

Практична педіатрія від А до Я

Реєстрація на захід: https://pediatr1506.ticketforevent.com/

Шановні колеги!
15 червня о 10:00 запрошуємо долучитися до участі фахової школи в онлайн форматі “Практична педіатрія від А до Я”.
Практична педіатрія від А до Я” - це навчальний майданчик для медиків, який забезпечує спеціалістам доступ до безперервної післядипломної освіти, якісного актуального освітнього контенту та знань і практичних навичок провідних українських експертів та науковців.
Результати новітніх досліджень, інновації в сфері діагностики та лікування та кейси від відомих лікарів - все це “Практична педіатрія від А до Я”.


З НАМИ ВИ ОТРИМУЄТЕ:
  • доступ до якісних знань в зручному для вас форматі та з будь-якої точки країни;
  • якісну та перевірену інформацію від провідних експертів: викладачів відомих профільних навчальних закладів до міжнародних фахівців;
  • можливість отримувати кваліфіковані відповіді на професійні питання від визнаних фахівців в режимі онлайн;
  • постійний професійний розвиток.

Окрім фахових знань від провідних вітчизняних спікерів, даний курс надає інформацію з актуальних питань сьогодення, зокрема, надання психологічної допомоги в умовах воєнних дій, а також в умовах евакуації, розглядає питання психосоматичних розладів, впливу сучасних обставин на здоров’я дітей тощо.


СПІКЕРИ:

Маменко Марина Євгенівна, декан педіатричного факультету Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика, голова правління ГС «Українська Академія Педіатричних Спеціальностей», доктор медичних наук, професор

Уманець Тетяна Рудольфівна, доктор мед наук, головний науковий співробітник відділення захворювань органів дихання і респіраторних аллергозів у дітей ГУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України».

Мазулов Олександр Васильович, кандидат медичних наук, доцент кафедры педиатрии № 1, Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, лікар-педіатр Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні

Беш Леся Василівна, лікар-педіатр, дитячий алерголог, доктор медичних наук, професор

Спікери уточнюються, програма формуєтьсяЗАХІД РОЗРАХОВАНО НА ЛІКАРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ: 

Педіатрія, підліткова медицина, неонатологія, загальна практика - сімейна медицина, дитячі інфекційні хвороби, дитячі -імунологія, алергологія, пульмонологія, кардіологія, гастроентерологія, нутриціологія, ревматологія, гінекологія, отоларингологія, стоматологія, психологіяСЕРТИФІКАЦІЯ ЗАХОДУ*

10 балів БПР додадуть до особистого освітнього портфоліо всі зареєстровані учасники заходу з типом квитка, що включає сертифікат, які в результаті тестування наберуть понад 75% правильних відповідей.
*Бали нараховуються за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до додатку 4 Порядку проведення атестації лікарів, що затверджений наказом МОЗ України від 18.08.2021 №1753 "Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 22 лютого 2019 року №446 Зареєстрований у Міністерстві юстицій України 13 жовтня 2021 року за "1338/36960"

Захід внесено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2022 році під номером 383 (розділ IV)УМОВИ УЧАСТІ У ЗАХОДІ:
  1. Зареєструйтесь та отримайте квиток.
  2. Ознайомтесь з інструкцією на квитку
  3. Зберігайте Ваш квиток до моменту отримання сертифіката учасника (для учасників з типом квитка учасник online+запис 15 діб + сертифікат).
  4. По завершенню заходу учасникам з типом квитка учасник online+запис 15 діб + сертифікат протягом 1 години на Ваш e-mail надійде анкета зворотного зв'язку, яку потрібно заповнити протягом 5 діб після завершення заходу (пізніше анкета вже не буде доступна).

!!!УВАГА! Переглядайте всі ваші додаткові вхідні папки, також СПАМ!!!

____________________________________________________________________
24.06.2022 року всім зареєстрованим учасникам які заповнять анкету зворотного зв'язку та наберуть більше ніж 75% правильних відповідей надійде інформація щодо завантаження сертифіката.
УЧАСНИКАМ ЯКІ НЕ ЗАПОВНЯТЬ АНКЕТУ ВЧАСНО АБО НАБЕРУТЬ МЕНШЕ 75% ПРАВИЛЬНИХ ВІДПОВІДЕЙ СЕРТИФІКАТ НЕ НАДАЄТЬСЯ!

Программа мероприятия