Кримінальна відповідальність в щоденній практиці медичного працівника. Частина II. Поняття, види та склади злочинів в щоденній роботі медичного працівника
Контакты:
+38 096 338-65-75
Электронный адрес:
info@med-expert.com.ua

Кримінальна відповідальність в щоденній практиці медичного працівника. Частина II. Поняття, види та склади злочинів в щоденній роботі медичного працівника

Реєстрація: https://legal2009.ticketforevent.com/

Шановні колеги!

Запрошуємо на цикл навчальних семінарів в онлайн-форматі 20 вересня о 13:00
Кримінальна відповідальність в щоденній практиці медичного працівника. Частина II. Застосування кримінальної відповідальності в щоденній роботі медичного працівника
 


БУДЕМО ОБГОВОРЮВАТИ:

Які статті Кримінального кодексу України можуть бути застосовані до медичних працівників під час виконання їх професійних обов’язків і як убезпечити себе.
Будуть надані роз’яснення щодо алгоритму Ваших дій, коментарі та відповіді на такі ваші питання, як:

  • Чи застосовується кримінальна відповідальність за халатність?
  • Що робити у випадку відмови пацієнта від медичних приписів і порушення пацієнтом?
  • Дії лікаря у випадку агресії з боку пацієнта?
  • Якщо лікарів, які надавали допомогу у складі чергової бригади викликають, як свідків та учасників події до слідчого - які дії лікаря?
  • Як діяти, якщо пацієнт не дає згоду на спілкування із близькими, але вимагає лікування не за планом лікаря?


Чекаємо Вас у нашій юридично-правовій клініці! З нами Ви станете юридично обізнаними! Долучайтеся до нас! І ми навчимо Вас, як бути захищеними щодня!

Робочі мови семінару – українська, англійська


СПІКЕР ПРОЕКТУ:

Лісневська Наталія Олександрівна, адвокат, спеціаліст з медичного права, заступник Міністра охорони здоров'я України у 2014–2015 рр., керівник Центру охорони здоров'я УЗ у 2016 р., керівник програм U-Lead в Україні з медичної реформи, експерт у галузі медичного праваСЕРТИФІКАЦІЯ ЗАХОДУ*:

10 балів БПР додадуть до особистого освітнього портфоліо всі зареєстровані учасники заходу, які в результаті тестування наберуть понад 75% правильних відповідей.
*Бали нараховуються за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22 лютого 2019 року №446.

Захід внесено до Переліку заходів БПР 2022 року під № 1006148
ТОВ «Група компаній МедЕксперт» зареєстрована як провайдер заходів БПР, який відповідає всім вимогам Постанови КМУ від 14 липня 2021 р. № 725 з набуттям офіційного статусу під номером 1043УМОВИ УЧАСТІ У ЗАХОДІ:
  1. Зареєструйтесь та отримайте квиток.
  2. Ознайомтесь з інструкцією на квитку
  3. Зберігайте Ваш квиток до моменту отримання сертифіката учасника.
  4. По завершенню заходу протягом 1 години учасникам на e-mail надійде анкета з тестовими завданнями, які потрібно заповнити протягом 5 діб після завершення заходу (пізніше тестові питання вже не будуть доступні).

!!!УВАГА! Переглядайте всі ваші додаткові вхідні папки, також СПАМ!!!


УЧАСНИКАМ, ЯКІ НЕ ПРОЙДУТЬ ТЕСТУВАННЯ ВЧАСНО АБО НАБЕРУТЬ МЕНШЕ 75% ПРАВИЛЬНИХ ВІДПОВІДЕЙ, СЕРТИФІКАТ НЕ ВИДАЄТЬСЯ!

Программа мероприятия