Family DOC congress
Контакты:
+38 096 338-65-75
Электронный адрес:
info@med-expert.com.ua

Family DOC congress - День 2

Реєстрація на захід: https://familydoc.com.ua/

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у конгресі з новим підходом до безперервного професійного розвитку сімейного лікаря "I міжнародний конгрес Family DOC congress"


ПЕРЕВАГИ ЗАХОДУ:
  • Міжнародна акредитація найвищого рівня.
  • Конгрес запланований і буде проведено відповідно до вимог та стандартів акредитаційної ради безперервної медичної освіти США (АССМЕ).
  • Провідні спікери практики з різних куточків України та світу
  • Розширення географії та кількості залучених учасників за рахунок онлайн трансляції наживо
  • Учасники отримають більше наукового контенту!

Додатково 13 жовтня на вас чекає пре-конгрес день, у вигляді конференції, присвяченої World thrombosis Day https://wtd-ukraine.org/
Ви зможете отримати загалом 30 балів БПР (будуть окремі сертифікати за конференцію на пре-конгрес день та основні дні конгресу)

  • Доступ до запису трансляцій протягом 30 днів


ЗАХІД РОЗРАХОВАНО ДЛЯ ЛІКАРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

Загальна практика - сімейна медицина, педіатрія, пульмонологія, фтизіатрія, імунологія, акушерство і гінекологія, ендокринологія, інфекційні хвороби, кардіологія, неврологія, інфектологія, вірусологія, бактеріологія, епідеміологія, мікробіологія і вірусологія, нефрологія, урологія, рентгенологія, психіатрія, клінічна онкологія, терапія, гастроентерологія, клінічна лабораторна діагностика, гігієна харчування, дезінфекційна справа, організація і управління охороною здоров’яСЕРТИФІКАЦІЯ ЗАХОДУ:

Захід заплановано і буде проведено відповідно до вимог та стандартів Акредитаційної ради безперервної медичної освіти США (АССМЕ).
ГК МедЕксперт акредитована акредитаційною радою по безперервній медичній освіті організовувати та проводити освітні заходи на міжнародному рівні в рамках безперервної медичної освіти.
ГК МедЕксперт забезпечить учасників заходу максимальною кількістю міжнародних кредитів — 18 АМА PRA Category 1 Credits™. Учасники Конгресу отримають ту кількість міжнародних кредитів, яка відповідає часу їх участі у заході (1 година = 1 кредит).

30 балів* БПР додадуть до особистого освітнього портфоліо всі зареєстровані учасники заходу, з типом квитка що включає сертифікат, та які в результаті тестування наберуть понад 75% правильних відповідей.
*Бали нараховуються за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 22 лютого 2019 року №446

- 10 балів за пре-конгрес день 13.10.2022 науково-практичну конференцію «Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції»
- 20 балів за участь в основній програмі конгресу 14-15.10.2022

Захід внесено до Переліку заходів БПР 2022 року під № 1005322
ТОВ «Група компаній МедЕксперт» зареєстрована як провайдер заходів БПР, який відповідає всім вимогам Постанови КМУ від 14 липня 2021 р. № 725 з набуттям офіційного статусу під номером 1043ПАРТНЕРИ КОНГРЕСУ:

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
Академія сімейної медицини України
Група компаній МедЕкспертУМОВИ УЧАСТІ У ЗАХОДІ:

1. Зареєструйтесь та отримайте квиток.
2. Ознайомтесь з інструкцією на квитку
3. Зберігайте Ваш квиток до моменту отримання сертифіката учасника (для учасників з типом квитка, який включає сертифікат).
4. По завершенню заходу протягом 1 години учасникам з типом, який включає сертифікат, на e-mail надійдуть тестові завдання, які потрібно заповнити протягом 5 діб після завершення заходу (пізніше тестові завдання вже не будуть доступні)

!!!УВАГА! Переглядайте всі ваші додаткові вхідні папки, також СПАМ!!!


УЧАСНИКАМ, ЯКІ НЕ ПРОЙДУТЬ ТЕСТУВАННЯ ВЧАСНО АБО НАБЕРУТЬ МЕНШЕ 75% ПРАВИЛЬНИХ ВІДПОВІДЕЙ СЕРТИФІКАТ НЕ НАДАЄТЬСЯ!
 

Программа мероприятия