Конференция World Thrombosis Day
Контакты:
+38 096 338-65-75
Электронный адрес:
info@med-expert.com.ua

Науково-практична конференція «Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції»

ПРОГРАМА:

http://wtd-ukraine.org/wp-content/uploads/2020/10/WTD_program.pdfМЕТА ПРОЕКТУ:

Метою проекту є підвищення професійної підготовки лікарів, забезпечення безперервної післядипломної освіти та впровадження передових технологій у медичну практикуЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ:

Лікарі загальної практики-сімейної медицини, терапевти, кардіологи, сімейні лікарі, неврологи, гінекологи, анестезіологи, хірурги, акушери-гінекологи, співробітники профільних кафедр вищих навчальних медичних закладів та закладів післядипломної освіти та ін.ПАРТНЕРИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика
Національна академія медичних наук України
Всеукраїнська асоціація кардіологів України
Асоціація невідкладної кардіології
ГС «Всеукраїнський форум безперервної медичної освіти – безперервного професійного розвитку»
Група компаній МедEкспертСЕРТИФІКАЦІЯ:

Бали нараховуються за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до Порядку проведення атестації лікарів, затвердженого наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446, Додаток 5 до Порядку проведення атестації лікарів (пункт 1 розділу V)
ПЕРЕГЛЯНУТИ
Захід заплановано і буде проведено відповідно до вимог та стандартів акредитаційної ради безперервної медичної освіти США (АССМЕ).
ГК МедЕкспер акредитована акредитаційною радою по безперервній медичній освіті організовувати та проводити освітні заходи на міжнародному рівні в рамках безперервної медичної освіти.
ГК МедЕксперт забезпечить учасників заходу максимальною кількістю міжнародних кредитів — 6 АМА PRA Category 1 Credits™. Учасники конференції отримають ту кількість міжнародних кредитів, яка відповідає часу їх участі у заході (1 година = 1 кредит).ПРАВИЛА УЧАСТІ У ЗАХОДІ:
- напишіть в чат з якого Ви міста щоб перевірити що Вам доступна комунікація в ньому (доступ до чата мають лише користувачі з поштою на gmail. Вам не обов'язково приєднуватись до трансляції саме зі своєї пошти.)
- приймайте участь у комунікації в чаті - задавайте питання (ми збиратимемо всі ваші питання, у кінці кожної лекції буде сесія питання-відповіді)
По завершенню заходу протягом 1 години на Ваш e-mail надійде анкета зворотного зв'язку, яку потрібно заповнити протягом 5 діб після завершення заходу (пізніше анкета вже не буде доступна).
!!!УВАГА! Переглядайте всі ваші додаткові вхідні папки, також СПАМ!!!
19.10.2020 року всім зареєстрованим учасникам, які заповнять анкету зворотного зв'язку, на e-mail надійде інформація щодо завантаження сертифіката.
УЧАСНИКАМ ЯКІ НЕ ЗАПОВНЯТЬ АНКЕТУ ВЧАСНО СЕРТИФІКАТ НЕ НАДАЄТЬСЯ!
Кожний сертифікат є унікальним. ПІБ відповідає номеру сертифіката. Списки учасників з номерами сертифікатів зберігаються у організаторів та вони можуть передавати їх на вимогу до атестаційних комісій.


КОНТАКТИ:

Кол-центр
044-334-50-28; 096-338-65-75 (дзвінки на звичайний номер та Viber чат)
info@med-expert.com.ua
Група компаній МедЕксперт — єдиний провайдер по безперервній медичній освіті, акредитований АССМЕ (Американська акредитаційна рада з безперервної медичної освіти) в Східній Європі і країнах СНД.
Долучайтесь та підписуйтесь:
☑️ ФБ: https://facebook.com/gc.medexpert
☑️ Інста: https://instagram.com/gc_medexpert
☑️ Viber-спільнота: https://cutt.ly/nysCvQF
☑️ Youtube-канал: https://cutt.ly/HysVvnU