Семінари для лікарів та фармацевтів

Виїзний формат для педіатрів

Семінари проходять в рамках Європейського тижня імунізації. Мета проекту – удосконалення діяльності з імунопрофілактики та профілактики інфекційних захворювань завдяки підвищенню рівня професійної підготовки лікарів-педіатрів та співробітників профільних навчальних закладів.  

Виїзний формат з реабілітації та паліативної допомоги

Мета проекту – підвищення кваліфікації фахівців з реабілітації та паліативної допомоги. Учасники проекту отримують знання про нові методи запобігання болю та інших фізичних симптомів, навчаються надавати психосоціальну та  духовну підтримку пацієнтам та їхнім родичам. 

Виїзний формат для фармацевтів

Метою проекту є підвищення кваліфікації фармацевтів,  розширення знань про вплив лікарських препаратів та побічні ефекти, підвищення відповідальності фармацевтів щодо вибору лікарських засобів та контрою за їхнім продажем. Проект розрахований на фармацевтів, провізорів та співробітників профільних навчальних закладів. 

Телеміст для педіатрів

Метою проекту є підвищення професійної підготовки лікарів-педіатрів та фахівців вузького профілю, забезпечення безперервної післядипломної освіти та впровадження передових технологій у медичну практику, що особливо важливо під час реформування системи охорони здоров’я. Семінари проходять як у виїзному форматі, так і у формі телемостів.  

Телеміст для стоматологів

Метою проекту є підвищення рівня підготовки лікарів –стоматологів різних напрямків – терапевтів, хірургів, пародонтологів, імплантологів, дитячих стоматологів та лікарів приватної практики. Проект проходить в усіх обласних центрах України за участі провідних фахівців галузі. 

Телеміст для гінекологів

Метою проекту є підвищення рівня фахової підготовки та забезпечення безперервної післядипломної освіти лікарів, які надають допомогу дітям і матерям. Проект проводиться з використанням передових теле-технологій та розрахований на лікарів-практиків і співробітників профільних навчальних медичних закладів.

Телеміст по раціональному використанню антибіотиків

Проект запущений 2017 року. Мета проекту – ознайомити лікарів різних спеціальностей зі світовим досвідом призначення антибіотиків у лікарській практиці та підвищити професійний рівень лікарів у рамках програми підвищення кваліфікації. Проект проводиться у всіх обласних центрах України із залученням кращих фахівців галузі. 

Найближчі семінари